Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZProduktySoftware

Produktová řada

IR Software

Všechny teplotní senzory a termální kamery jsou dodávány s odpovídajícím IR software, který nepodléhá žádnému licenčnímu omezení. Optris nabízí různé verze softwaru, které pro každou aplikaci poskytují vhodné řešení. A pokud musí být jednou zavedeny procesně specifické úpravy, ani to není problém. Optris software může být individuálně přizpůsoben Vašim požadavkům. Naši applikační inženýři Vám rádi poradí.

Každý IR software běží na všech netboocích, noteboocích a PC pod Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 a 10.

optris Compact Connect

optris Compact Connect für stationäre IR-Thermometer
Optris Compact Connect je kompatibilní se všemi teploměry kompaktní a vysokovýkonné řady. Je vhodný pro rychlou, nekomplikovanou dokumentaci hodnot teploty. Ve spojení s optris CT / CTlaser umožňuje Compact Connect navíc zadání až osmi různých emisivit různých materiálů pomocí odpovídajících úrovní poplachu.

optris Connect

optris Connect für Handthermometer

optris Connect se dodává se všemi ručními teploměry a umožňuje jednoduché parametrizování přenosných laserových teploměrů. Variabilní zobrazení hodnot teploty v teplotně-časovém grafu nebo jako digitální údaj je jen jednou z mnoha funkcí IR Software optris Connect.

optris PIX Connect

optris PIX Connect für Wärmebildkameras

Pomocí optris PIX Connect a Infračervených kamer optris PI je možné v reálném čase zaznamenávat termální videosekvence a následně je analyzovat. PIX Connect rovněž umožňuje bezproblémovou automatickou kontrolu výroby a kvality, například nastavením hranic poplachu v závislosti na procesu.