Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZProduktyInfrateploměryRuční teploměry

Produktová řada

Ruční laserové teploměry optris MS LT

Od průmyslových ručních teploměrů pro měření kovů až po příruční základní model pro rychlé občasné měření: Optris vždy nabízí vhodný teploměr. Měřící rozsah se rozprostírá od -35 °C až po 2.000 °C. Jednoduše si vyberte teploměr, který nejlépe vyhovuje pro Vaši úlohu. Nejste si jisti, který to je? Nechte si přímo a nezávazně poradit od našich aplikačních inženýrů!

Inovativní laserové zaměřovače vyznačí oblast měření

Handpyrometer optris P20

Zatímco laserové ruční teploměry typu MS vyznačují měřící oblast pomocí jednobodového laserového zaměřovače, disponují jiné infračervené teploměry inovativními vícenásobnými laserovými zaměřovači. U něho laserové paprsky přesně kopírují průběh infračerveně-optického měřícího paprsku a vyznačují tak přesně velikost oblasti měření v každé vzdálenosti.

Intuitivní vzhled displeje s ukazatelem poplachů

Všechny ruční teploměry optris používají LCD barevný poplach, to znamená měnící se barvu podsvětlení displeje signalizující překročení nebo nedosažení předem definovaných teplot.

USB rozhraní & bezplatný software pro analýzu

Všechny laserové teploměry jsou navíc vybaveny  USB rozhraním. Pomocí optris Connect software pro analýzu lze infračervené ruční teploměry jednoduše parametrizovat, uložené naměřené hodnoty v přístroji spravovat a zobrazovat nebo uložit teplotní průběhy na PC.