Optris
Nacházíte se zde:
Ruční teploměry

Produktová řada

Handthermometer für portable Messaufgaben

Ruční laserové teploměry

Ruční laserové teploměry pro bezkontaktní měření teploty od Optrisu se vyznačují spojením moderní průmyslové konstrukce s vynikajícími technickými parametry. Kvalitní precizní optiky zaručují, že všechny objekty mohou být precizně změřeny v každé vzdálenosti.

Ruční laserové teploměry optris LS LT

Od průmyslových ručních teploměrů pro měření kovů až po příruční základní model pro rychlé občasné měření: Optris vždy nabízí vhodný teploměr. Měřící rozsah se rozprostírá od -35 °C až po 2.000 °C. Jednoduše si vyberte teploměr, který nejlépe vyhovuje pro Vaši úlohu. Nejste si jisti, který to je? Nechte si přímo a nezávazně poradit od našich aplikačních inženýrů!

Inovativní laserové zaměřovače vyznačí oblast měření

Handpyrometer optris P20

Zatímco laserové ruční teploměry typu MS vyznačují měřící oblast pomocí jednobodového laserového zaměřovače, disponují jiné infračervené teploměry inovativními vícenásobnými laserovými zaměřovači, jako je např. světově patentovaný křížový laserový zaměřovač přístroje optris LS LT. U něho laserové paprsky přesně kopírují průběh infračerveně-optického měřícího paprsku a vyznačují tak přesně velikost oblasti měření v každé vzdálenosti.

Navíc ruční teploměr optris LS používá jedinečnou přepínací optiku, která umožňuje díky přepnutí na blízko přesně vyznačit a měřit objekty od velikosti jen 1mm.

Intuitivní vzhled displeje s ukazatelem poplachů

Všechny ruční teploměry optris používají LCD barevný poplach, to znamená měnící se barvu podsvětlení displeje signalizující překročení nebo nedosažení předem definovaných teplot. Navíc k tomu se u přístroje optris LS automaticky otáčí LCD obraz podle pozorovací polohy přístroje. Je tak zajištěno pohodlné a přesné odečtení teploty.

USB rozhraní & bezplatný software pro analýzu

Všechny laserové teploměry jsou navíc vybaveny  USB rozhraním. Pomocí optris Connect software pro analýzu lze infračervené ruční teploměry jednoduše parametrizovat, uložené naměřené hodnoty v přístroji spravovat a zobrazovat nebo uložit teplotní průběhy na PC.

Links

Aplikace

Prodej / Prodpora

Software optris Connect

Příslušenství Ruční teploměry

Downloads
Hotset ČR s.r.o.
Hotset ČR s.r.o.
Hotset ČR s.r.o.
Bližší informace

Optris on Youtube Navštivte nás
na Youtube

RSS-Feed Objednejte si
náš newsletter