Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZO OptrisuOptris GmbH

Optris: Váš partner pro infračervené měření teploty

Od svého založení v roce 2003 se Optris GmbH rozvinul v jednoho z vedoucích a inovativních výrobců měřicích přístrojů na poli bezkontaktního měření teploty. Produktový program zahrnuje přenosné a stacionární průmyslové teploměry, stejně jako Infračervené kamery.

Naše poslání: vysoká kvalita za soudobé ceny
Optris GmbH byl založen s cílem obohatit nabídku bezkontaktních teplotních senzorů o inovativní principy měření a použití.
Optris spojuje vysokou kvalitu infračervených teploměrů a termálních kamer - made in Germany – se soudobými cenami. Cílem je zajistit vysoce moderní techniku infračervené technologie dostupnou všem zákazníkům.

Optris: Váš partner pro infračervené měření teploty


Bezkontaktní měření teploty v dokonalosti
Obsáhlé Know-how a inovativní myšlení našich zkušených inženýrů a fyziků umožňuje nabízet našim zákazníkům stále znovu novinky s optimálním řešením pro jejich aplikace.
Spektrum našich produktů se rozděluje do následujících skupin: 

  • Kompaktní řada – Malé, kompaktní infračervené teploměry pro optimální použití v úzkých, stejně jako horkých prostorách.
  • Vysokovýkonná řada – Infračervené teploměry s vysokým optickým rozlišením a dvojitým laserem pro vyznačení měřícího fleku. 
  • Infračervené kamery – Kompaktní termální kamery pro rychlé On-line použití, včetně funkce čarového skeneru. 
  • Ruční teploměry – Kvalitní přenosné laserové teploměry s integrovaným rozhraním USB.

Pro zajištění vysoké kvality produktů se vedle vývoje produktů uskutečňuje také 90 % výroby a prodeje v sídle firmy v Berlíně. Díky úzké spolupráci všech oddělení můžeme kontinuálně rozšiřovat náš produktový program a rychle tak reagovat na potřeby trhu.

Naše přímá prodejní síť se skládá z kvalifikovaných inženýrů, kteří zaručují, že naši zákazníci obdrží kompetentní poradenství, řešení pro své úlohy a také perfektní servis. Pro prodej produktů do světa a pro rychlé a kvalifikované poradenství na místě využíváme rozsáhlou síť distributorů v mnoha regionech světa. Optris klade proto velký důraz na to, aby se obchodní partneři stále odborně vzdělávali a měli k dispozici podrobné informace k našim produktům.

Pro zajištení ješte vyšší kvality našich produktu jsou všechny naše podnikové interní toky certifikovány podle normy DIN EN ISO 9001:2015. Tím je zarucena bezproblémová výroba všech produktu.