Optris
Nacházíte se zde: Optris CZO OptrisuOptris GmbH

Optris: Váš partner pro infračervené měření teploty

Od svého založení v roce 2003 se Optris GmbH rozvinul v jednoho z vedoucích a inovativních výrobců měřicích přístrojů na poli bezkontaktního měření teploty. Produktový program zahrnuje přenosné a stacionární průmyslové teploměry, stejně jako Infračervené kamery.

Naše poslání: vysoká kvalita za soudobé ceny
Optris GmbH byl založen s cílem obohatit nabídku bezkontaktních teplotních senzorů o inovativní principy měření a použití.
Optris spojuje vysokou kvalitu infračervených teploměrů a termálních kamer - made in Germany – se soudobými cenami. Cílem je zajistit vysoce moderní techniku infračervené technologie dostupnou všem zákazníkům.

Bezkontaktní měření teploty v dokonalosti
Obsáhlé Know-how a inovativní myšlení našich zkušených inženýrů a fyziků umožňuje nabízet našim zákazníkům stále znovu novinky s optimálním řešením pro jejich aplikace.
Spektrum našich produktů se rozděluje do následujících skupin: 

  • Kompaktní řada – Malé, kompaktní infračervené teploměry pro optimální použití v úzkých, stejně jako horkých prostorách.
  • Vysokovýkonná řada – Infračervené teploměry s vysokým optickým rozlišením a dvojitým laserem pro vyznačení měřícího fleku. 
  • Infračervené kamery – Kompaktní termální kamery pro rychlé On-line použití, včetně funkce čarového skeneru. 
  • Ruční teploměry – Kvalitní přenosné laserové teploměry s integrovaným rozhraním USB.

Pro zajištění vysoké kvality produktů se vedle vývoje produktů uskutečňuje také 90 % výroby a prodeje v sídle firmy v Berlíně. Díky úzké spolupráci všech oddělení můžeme kontinuálně rozšiřovat náš produktový program a rychle tak reagovat na potřeby trhu.

Naše přímá prodejní síť se skládá z kvalifikovaných inženýrů, kteří zaručují, že naši zákazníci obdrží kompetentní poradenství, řešení pro své úlohy a také perfektní servis. Pro prodej produktů do světa a pro rychlé a kvalifikované poradenství na místě využíváme rozsáhlou síť distributorů v mnoha regionech světa. Optris klade proto velký důraz na to, aby se obchodní partneři stále odborně vzdělávali a měli k dispozici podrobné informace k našim produktům.

Pro zajištení ješte vyšší kvality našich produktu jsou všechny naše podnikové interní toky certifikovány podle normy DIN EN ISO 9001:2015. Tím je zarucena bezproblémová výroba všech produktu.

Hotset ČR s.r.o.
Hotset ČR s.r.o.
Hotset ČR s.r.o.
Odkazy

Produkty

Aplikace

Prodej / podpora

Ke stažení

Stáhnout Optris Prehled produktu.pdf Přehled produktů (3.8 MB)

Bližší informace

Optris on Youtube Navštivte nás
na Youtube

LinkedIn Navštivte nás
na LinkedIn

Twitter Navštivte nás
na Twitter

Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat