Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZProduktyPříslušenstvíVysokovýkonná řada

Produktová řada

Infračervené příslušenství pro IR-teploměry vysokovýkonné řady

Pro Infračervené teploměry vysokovýkonné řady je k dispozici následující příslušenství: 

  • Mechanické příslušenství
  • Vzduchové předsádky
  • Chladící plášť a chladící pouzdro
  • Montážní deska a uzavřené víko
  • Digitální rozhraní
  • Připojovací kabel
  • Certifikát o přezkoušení

STEP-soubory k našim dílům příslušenství najdete v naší sekci Download. Pokud jste si vybrali vhodné příslušenství, můžete jej jednoduše v produktovém konfigurátoru přidat k vybranému infračervenému teploměru.

CoolingJacket a chladící plášť pro infračervené teploměry

Cooling Jacket for infared thermometer

Pro aplikace, při kterých se může objevit vysoká teplota okolí, se doporučuje použití vodního chladícího pláště (použitelný do teploty 175 °C). CoolingJacket chrání měřící hlavu v ještě teplejším prostředí a chladí Váš IR-teploměr buď vzduchem do 100 °C nebo vodou do 315 °C. Nový CoolingJacket Advanced umožňuje navíc integraci dalších komponentů jako USB-Server Gigabit a Industriell Prozess- Interface (PIF) v rozšířené verzi.  Lze také objednat Ethernet Cat. 6, USB- a kabel senzoru pro teploty okolí do 250 °C a volitelné chlazení kabelu do 315 °C.

Datový list CoolingJacket Advanced

Mechanické příslušenství infračervených teploměrů

Mechanical Accessories for infrared thermometer

Pro infračervené teploměry vysokovýkonné řady je k dispozici obsáhlé mechanické příslušenství, například různé montážní úhly, montážní čepy a montážní vidlice, které umožňují bezpečnou montáž a nastavení senzoru v jedné nebo dvou osách.

Vzduchové předsádky

Air Purge Collars for infrared thermometer

Podle provedení přístroje jsou k dispozici vzduchové předsádky různých velikostí z různých materiálů. Pomocí nich je měřicí hlava chráněná před špínou, prachem a vnějšími vlivy.

Montážní deska a uzavřené víko

Rail Mount Adapter for infrared thermometer

Montážní deska se používá pro montáž boxu s elektronikou na nosné lišty DIN. Uzavřené víko na box s elektronikou bez možnosti přístupu k nastavení senzoru zamezuje nechtěné změně parametrů boxu.

Digitální rozhraní

Digital Interfaces of infrared thermometers

Infračervené teploměry vysokovýkonné řady se samostatným boxem s elektronikou disponují konektorovým místem v boxu. Lze tak flexibilně měnit jednotlivá rozhraní. K dispozici jsou: USB, RS232, RS485, CAN-Bus, Profibus DP a Ethernet.

Připojovací kabel

Samozřejmě nabízí Optris pro Váš IR-teploměr také velký výběr různých připojovacích kabelů. Vyberte si například 3 m, 8 m nebo 15 m dlouhý kabel k měřicí hlavě volitelně ve standardní, vysokoteplotní verzi nebo ve verzi unášecího řetězu.

Certifikát o přezkoušení

Works Test Certificate for infrared thermometers of high performance series

Ke každému infračervenému teploměru kompaktní řady nabízíme za malý poplatek vystavení certifikátu o přezkoušení. Certifikát o přezkoušení potvrzuje, že Váš pyrometr správně měří teplotu a zasíláme jej společně s Vaším IR-teploměrem.