Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZO OptrisuNovinky / tiskové zprávyDetails

Termální kamera s vysokým rozlišením a optikou mikroskopu

11. říjen 2017

Jednoduchá manipulace pro testování a měření

Termální kamera s vysokým rozlišením a optikou mikroskopu
Termální kamera s vysokým rozlišením a optikou mikroskopu

 

 

Firma Optris GmbH rozšiřuje svou produktovou řadu bezkontaktně měřících senzorů teploty o kompaktní infračervené kamery s vysokým rozlišením a optikou mikroskopu. „Vedle záznamů celé desky plošných spojů jsou možné i detailní makro záznamy jednotlivých součástek a lze je také seriózně měřit“, vysvětluje Dr.-Ing. Ulrich Kienitz, CEO firmy Optris GmbH. Infračervené kamery se dodávají s kvalitním držákem na stůl s jednoduchým ovládáním.

Přes 300.000 měřících bodů od vzdálenosti 80 mm
Infračervené kamery řady Optris PI mají výměnné objektivy, takže je zákazník může flexibilně využívat. Pro obě kamery PI 450 (rozlišení 382 x 288 px) a PI 640 (rozlišení 640 x 480 px) jsou k dispozici přídavné optiky mikroskopu. Makro záznamy jednotlivých součástek lze díky lokálnímu rozlišení pořizovat od 28 µm. Vzdálenost mezi měřeným objektem a kamerou se může pohybovat mezi 80 mm a 100 mm. Díky nastavování polohy měřícího přístroje je současně možné provádět bezproblémově elektrickou funkční zkoušku. Pomocí bezlicenčního software je možné kromě radiometrických snímků zaznamenávat i radiometrické video s frekvencí až 125 Hz.

Zjišťování nejteplejších a problémových míst
Infračervené kamery s mikroskopovou optikou se dodávají v sadě s kvalitním stolním držákem, díky němuž je možné speciálně v oblasti testování a měření kamery jednoduše jemně zaostřit. Kamery jsou s počítačem propojeny přes USB a je možné je tedy velmi rychle zprovoznit. Velmi dobré detailní termální a geometrické rozlišení infračervených kamer umožňuje zjišťování nejmenších teplotních rozdílů a tím i efektivní a precizní testování funkce elektronických produktů.

 

 

Customer contact:

Hotset ČR s.r.o.
Pálavská 1426/47
323 00 Plzeň
Česká republika
Email: hotset@hotset.cz

 

Jdi zpět