Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZO OptrisuNovinky / tiskové zprávyDetails

Nové výkonné miniPC pro infračervené kamery

12. leden 2016

Nový optris PI NetBox pro všechny modely kamer

PI NetBox with an Optris IR camera
PI NetBox with IR camera

optris® PI NetBox – nové miniPC od Optrisu – je výrazně výkonější než jeho předchůdce. Lze jej použít pro provoz se všemi infračervenými kamerami série PI – jako samostatný systém nebo jako prodloužení kabelu přes GigE. Navíc, mini PC společně s IR kamerou mohou být umístěny do chladícího pouzdra optris® CoolingJacket Advanced pro vysokoteplotní aplikace. “Nový PI NetBox je nyní kompatibilní s naší kamerou PI 640 VGA a naší kamerou na kovy PI 1M. Je to samostatné řešení, které je i nutně vyžadováno těmito dvěma kamerami”, vysvětluje inženýr Torsten Czech, Product Marketing Manager firmy Optris.

Je možné provozovat všechny infračervené kamery
The PI NetBox can now be used with all PI series models, from the PI 160 infrared camera (160 x 120px) at up to 125 Hz to the PI 640 VGA camera (640 x 480px) at up to 1 kHz. The stand-alone system has the major advantage that individual user software can be used alongside the camera software. Setup and configuration is quick and easy via NetBox Utility and the ControlCenter which is installed on the NetBox ex works. The internal watchdog function guarantees failsafe – and therefore cost-effective – operation. The computer has a robust aluminum casing and a compact size of 113 x 57 x 47 mm.

Výrazně vyšší datový výkon
Nový NetBox je vybavený operačním systémem Windows 7 Professional. Klíčovým komponentem NetBoxu je miniaturní základní deska a procesor Intel® Quad Core  1.91 GHz. 2GB RAM zajišťuje perfektní funkci bezlicenčního software. Pevný disk 16GB SSD může být rozšířen pomocí Micro SHDC nebo SDXC karty. Tři USB porty umožňují připojení klávesnice, myši a dalšího zařízení. Napájení je 8-48 V DC nebo přes PoE.

 

Press contact:

Norman Rönz
Spokesman
Tel: +49 (0)30 500 197-45
Email: pr@optris.de

Customer contact:

Dipl.-Ing. Maik Lippe
Inside Sales Manager
Tel: +49 (0)30 500 197-0 
Email: info@optris.de 

 

Jdi zpět