Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZO OptrisuNovinky / tiskové zprávyDetails

Kompaktní IR-Kamera s vyhledáváním bodu

28. listopad 2017

Autonomní provoz s automatickým vyhledáním bodu

Kompaktní IR-Kamera s vyhledáváním bodu
Kompaktní IR-Kamera s vyhledáváním bodu

 

Firma Optris GmbH představuje své novinky: optris Xi 80 a optris Xi 400. Oba měřicí přístroje teploty spojují přednosti infračervených kamer a infračervených teploměrů. „Díky sérii  Xi jsme na trh uvedli senzor, který kromě běžného použití s PC a software pracuje také částečně autonomně jako chytrý pyrometr se samostatným vyhledáním cíle s analogovým, případně digitálním výstupem. Otevírají se tak nové možnosti použití např. ve strojírenství nebo v multisenzorových aplikacích.“, vysvětluje Dipl.-Ing. Torsten Czech, ředitel Product Managementu firmy Optris GmbH.

Světová novinka: Pyrometr s automatickým vyhledáváním bodu pro OEM aplikace
Série Xi je sloučením robustního, kompaktního pyrometru a moderní IR kamery. Díky integrované funkci vyhledávání bodu je možné seriózně měřit teplotu pohybujících se objektů, aniž by bylo nutné přístroj neustále seřizovat. To zajišťuje kamera také autonomně, tj. bez připojeného PC. Uživatel má k dispozici kromě přímého analogového výstupu 0/4-20 mA také digitální rozhraní, jako Ethernet nebo RS485. Přes externí Prozess-Interface je možné ve formě analogových výstupů dále zpracovávat až 9 volně definovatelných měřicích polí, což je ideální pro použití v oblasti OEM aplikací.

Motorové zaostřování zjednodušuje instalaci a použití
Oba Xi modely jsou vybaveny motorovým zaostřováním, které umožňuje vzdáleně pohodlné zaostření pomocí bezplatného software PIX Connect. Senzory mají rozlišení do 382 x 288 pixelů, obrazovou frekvenci do 80 Hz a poměr měřícího bodu ke vzdálenosti až do výše 390:1. Přístroje Xi jsou kalibrovány pro měření teploty v rozsahu od -20 do 900 °C. Zákazníci dostanou za velmi atraktivní cenu komplet připravený k okamžitému použití včetně montážní matky, montážního držáku, software a připojovacího kabelu.

 

 

Customer contact:

Hotset ČR s.r.o.
Pálavská 1426/47
323 00 Plzeň
Česká republika
Email: hotset@hotset.cz

 

Jdi zpět