Naše webové stránky používají cookies pro statistické vyhodnocení a zlepšení naší nabídky.
Ochrana dat
Optris
Nacházíte se zde: Optris CZProduktyPříslušenstvíKompaktní řada

Produktová řada

Příslušenství kompaktní série

Pro Infračervené teploměry kompaktní řady je k dispozici následující příslušenství: 

  • Mechanické příslušenství
  • Optické příslušenství
  • Vzduchové předsádky
  • Ochranná pouzdra
  • Montážní deska a uzavřené víko
  • Digitální rozhraní
  • Připojovací kabel
  • Certifikát o přezkoušení

STEP-soubory k našim dílům příslušenství najdete v naší sekci Download. Pokud jste si vybrali vhodné příslušenství, můžete jej jednoduše v produktovém konfigurátoru přidat k vybranému infračervenému teploměru.

Mechanické příslušenství

Mechanical Accessories for infrared thermometer

Pro infračervené teploměry kompaktní řady je k dispozici obsáhlé mechanické příslušenství. Pro ocelové měřicí hlavy (závit M12x1) je k dispozici například montážní úhel, montážní čep a montážní vidlice. Pomocí speciálního montážního úhlu lze navíc přidělat přídavný laserový zaměřovač. 

Optické příslušenství

Optical accessories for infrared thermometer

Také optické příslušenství, jako předsádkové čočky CF, je dostupné pro všechny hlavy kompaktní řady. Je tak možné měření nejmenších objektů od 0,6 mm z nejkratší vzdálenosti. Pomocí vnějšího závitu může být předsádková optika kombinována s laminární vzduchovou předsádkou. Předsádka je k dispozici také jen jako ochranné okno pro ochranu optiky. Pro závit M12x1 je k dispozici navíc předsádka se zrcátkem, která umožňuje měření 90° k ose senzoru.

Vzduchové předsádky pro infračervené senzory

Air Purge Collars for infrared thermometer

Pokud je přístroj nasazen v prašném prostředí, může být měřicí hlava kombinována se vzduchovou předsádkou. Laminární vzduchová předsádka je k dispozici pro závit měřící hlavy M12x1. Boční vývod vzduchu zamezuje ochlazení objektu z malé vzdálenosti. V kombinaci s montážní vidlicí je laminární vzduchová předsádka nastavitelná ve dvou osách. 

Ochranná pouzdra pro infračervené teploměry

Protective Housings for infrared thermometers

Pro přístroje kompaktní řady jsou k dispozici ochranná pouzdra, volitelně z mosazi, eloxovaného hliníku nebo oceli. Navíc lze na ochranné pouzdro namontovat ochrannou rourku jako ochranu před reflexemi (kromě přístrojů CX), což zabraňuje vzniku odchylky měření z důvodu vyzařování okolí.

Montážní deska a uzavřené víko

Rail Mount Adapter for infrared thermometer

Montážní deska se používá pro montáž boxu s elektronikou na nosné lišty DIN. Uzavřené víko na box s elektronikou bez možnosti přístupu k nastavení senzoru zamezuje nechtěné změně parametrů boxu.

Digitální rozhraní

Digital Interfaces of infrared thermometers

Přístroje kompaktní řady se samostatným boxem s elektronikou disponují konektorovým místem v boxu. Lze tak flexibilně měnit jednotlivá rozhraní. K dispozici jsou: USB, RS232, RS485, CAN-Bus, Profibus DP a Ethernet.

Připojovací kabel

Samozřejmě nabízí Optris pro Váš teploměr také velký výběr různých připojovacích kabelů. Vyberte si například 3 m, 8 m nebo 15 m dlouhý kabel k měřicí hlavě pro optris CS a Pyrometry série CT nebo 0,5 m, 3 m nebo 6 m pro Pyrometr CSmicro.

Certifikát o přezkoušení

Works Test Certificate for infrared thermometers of compact series

Ke každému infračervenému teploměru kompaktní řady nabízíme za malý poplatek vystavení certifikátu o přezkoušení. Certifikát o přezkoušení potvrzuje, že Váš pyrometr správně měří teplotu a zasíláme jej společně s Vaším IR-teploměrem.